Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Bad Element Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Referent ds. Logistyki
Miejsce pracy: LwóWek ŚLąSki / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • codzienny telefoniczny i mailowy kontakt w języku polskim/angielskim z kontrahentami, magazynierami, kierownikami produkcji

  • obsługa zamówień, nadzór nad terminowością i jakością dostaw

  • koordynacja przesyłek importowych i eksportowych

  • obsługa zleceń transportowych

  • prowadzenie kalendarza dostaw

  • ewidencjonowanie dokumentów transportowych i handlowych

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny)

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu - dobra organizacja pracy

  • rzetelność oraz dokładność w wykonywanych zadaniach

  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

  • systematyczność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole i nawiązywania nowych kontaktów

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • znajomość programu Subiekt lub  programu ERP (mile widziana)

  • wykształcenie wyższe (mile widziane)

Oferujemy

  • interesującą pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych

  • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 3000 - 5000 zł brutto

  • pracę w wyjątkowo miłej atmosferze

  • pracę w młodym, przyjaznym zespole

Dane firmowe

Bad Element Polska Sp. z o.o.