← Wstecz | Drukuj

Axell Holandia Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik budowlany
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia / Rotterdam

Wymagania

Dla jednego z naszych klientów w Rotterdamie, firmy specjalizującej się w prefabrykatach betonowych poszukujemy osoby z doświadczeniem w budowlance, wykończeniach.

Pomoc w przygotowaniu szalunków, wiązaniu zbrojeń (do przyuczenia) rozrabianiu zaprawy, prace porządkowe.

Stawka: 10,40€brutto

Praca wewnątrz hali.

ok 40h/tygodniowo

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie, wykończeniach wnętrz

  • dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy z dnia na dzień

  •  mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy kategorii B - wymóg konieczny do zatrudnienia

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

  • pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

  • darmowy transport do pracy

  • opiekę polskich koordynatorów

  • tygodniowy system wynagrodzeń

Dane firmowe

Axell Holandia Sp. z o.o.