← Wstecz | Drukuj

AUDIT Doradztwo Personalne / Oferta z dnia: 08/01/2014

O firmie

Firma AUDIT Doradztwo Personalne jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant konstrukcji inżynierskich
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Poznaniu, woj. wielkopolskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

PROJEKTANT KONSTRUKCJI INŻYNIERSKICH
/miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Projektowanie konstrukcji żelbetowych i sprężonych,
• Wykonywanie obliczeń statycznych całości konstrukcji: programy Robot, RM-Win
• Nadzorowanie i koordynowanie tworzenia dokumentacji rysunkowej
• Współpraca z wytwórcami prefabrykatów i budową, wizyty w zakładzie wytwórczym i na budowie
• Dotrzymywanie harmonogramów i budżetu
• Organizacja pracy w zespole i biurach zewnętrznych
• Udział w spotkaniach koordynacyjnych w obecności Zarządu lub Klienta

Wymagania

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe budowlane, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie
• Min. 5 letnie doświadczenie w biurze projektowym ( konstrukcje stalowe)
• Doświadczenie na budowie lub w zakładzie prefabrykacji będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie w kosztorysowaniu będzie dodatkowym atutem
• Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcje budowlane
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Doświadczenie w projektach o powierzchni ponad 30 tys. m2
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mailowy:
klaudia.dolata@audit.com.pl Tel: 509 251 004

Dane firmowe

AUDIT Doradztwo Personalne
Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
Email: iwona.chmielewska@audit.com.pl