← Wstecz | Drukuj

Atrium Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy Kierownika Budowy:

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń

  • znajomość programów: AutoCad, office

  • prawo jazdy kat. B

  • praca na terenie województwa dolnośląskiego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania

Wymagania:

Mile widziane uprawnienia konserwatorskie

Dane firmowe

Atrium Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/wroclaw/8479312