← Wstecz | Drukuj

ATERIMA WORK FR / Oferta z dnia: 07/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce pracy: Francja, Okolice Miluzy / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Co będziesz robić?
  • montaż oraz demontaż rusztowań metalowych

Czego oczekujemy?

  • min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

  • certyfikat ukończenia szkolenia z montażu i demontażu rusztowań

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji

  • francuska umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

  • 17,00 EUR brutto / h za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 14,05 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasowa + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)

  • nadgodziny płatne wg. przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • dodatek żywieniowy 10,50 netto za każdy dzień roboczy

  • opiekę francuskojęzycznego koordynatora

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem

Dane firmowe

ATERIMA WORK FR

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan/francja-okolice-miluzy/17839216