← Wstecz | Drukuj

ATERIMA / Oferta z dnia: 15/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Operator żurawia
Miejsce pracy: Francja, Rodan Alpy / / Francja

Opis stanowiska

  • obsługa żurawia wieżowego Potain MDT 98 / 308

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat

  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

  • aktualne uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego

  • badania medyczne na podstawie naszego skierowania

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta

  • 13,50 EUR brutto /h (za 35 godzin tygodniowo)

  • dodatek żywieniowy 9,70 EUR brutto za każdy dzień roboczy

  • zapewnione nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich

  • umowa o pracę tymczasową do grudnia 2018 z możliwością przedłużenia

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • pokrycie częściowych kosztów podróży do Francji

  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

Dane firmowe

ATERIMA