← Wstecz | Drukuj

Asseco Poland S.A. / Oferta z dnia: 24/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla sektora bankowo-finansowego, administracji publicznej i przedsiębiorstw. Jesteśmy także liderem w budowie międzynarodowej Grupy Kapitałowej, skupiającej rentowne firmy informatyczne z ponad 30 krajów na świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Grupa Asseco zatrudnia aktualnie ponad 16000 osób, z czego ok. 4500 w Polsce.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na ww. stanowisko:

Główne zadania:

• Prowadzenie działań kontrolnych, prewencyjnych i napraw systemów budynkowych

• Obsługa serwisowa klientów

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem i dostawcami, oferowanie usług serwisowych

• Prowadzenie dokumentacji

• Praca związana z wyjazdami służbowymi

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość zagadnień automatyki i instalacji budynkowych

• Uprawnienia SEP – eksploatacja urządzeń elektrycznych do 1kV

• Prawo jazdy kategorii B

• Umiejętność współpracy z klientem

• Obowiązkowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

• Znajomość praktyczna systemów automatyki budynkowej, energetyki i instalacji niskoprądowych, klimatyzacji

• Znajomość zasad obsługi incydentów dla umów SLA

• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie Środkowo-Wschodniej

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• Prywatną opiekę medyczną

• Program zajęć sportowych

• Program ubezpieczeń grupowych

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dane firmowe

Asseco Poland S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/serwisant/wroclaw/8411242