Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 29/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds. Realizacji Obiektów Budowlanych
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowywanie budżetów inwestycji,

  • kierowanie zespołem realizacji budowy (wykonawcy, zespół nadzoru inwestorskiego i autorskiego),

  • bieżący kontakt z wykonawcami, w tym: przygotowanie przetargów, udział w negocjacjach z oferentami,

  • bieżąca kontrola stanu zaawansowanie i raportowanie postępu realizacji projektu (harmonogram, jakość, budżet, monitoring cash flow),

  • koordynacja etapu zakończenia i przekazania do użytkowania inwestycji.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego techniczne (preferowane budownictwo)

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w realizacji obiektów komercyjnych/biurowych/mieszkaniowych

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, preferowane w systemie generalnego wykonawstwa

  • znajomość przepisów prawnych i procedur

  • bardzo dobrej znajomości programu autocad i pakietu ms office, mile widziana znajomość ms project

  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację

  • mile widziane będą uprawnienia budowlane.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • udział w ciekawych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.