← Wstecz | Drukuj

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Wydziału Koordynacji Technicznej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Nadzorowanie realizacji zadań przyporządkowanych Wydziałowi Koordynacji Technicznej, w szczególności:

  • Kierowanie pracą i koordynowanie działań osób zatrudnionych na podległych stanowiskach.

  • Koordynowanie i realizacja w trybie przetargowym zamówień usług lub dostaw na potrzeby Oddziałów Terenowych i Spółki.

  • Współdziałanie z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Spółki i stała wymiana informacji w celu usprawnienia wykonywania pracy; dokonywanie niezbędnych uzgodnień przy prowadzeniu spraw wspólnych.

  • Nadzorowanie prowadzenia dokumentacji technicznej budynków i obiektów budowlanych,

  • Nadzorowanie przeprowadzania przez OT przeglądów technicznych obiektów budowalnych zgodnie z Prawem budowlanym oraz przeglądów doraźnych wynikających z bieżącej eksploatacji i innych przepisów prawa.

  • Koordynacja procesu ofertowania.

  • Planowanie, wdrażanie, utrzymanie oraz optymalizacja i kontrolowanie mechanizmów/procedur związanych z utrzymaniem nieruchomości.

  • Sporządzanie informacji zarządczej (sprawozdania, raporty, zestawienia) o zarządzanym zasobie.

  • Definiowanie bazy niezbędnych danych gromadzonych w systemach informatycznych w zakresie najmu nieruchomości, nadzór nad poprawnością procesów gromadzenia i aktualizacji.

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją planów finansowych w Oddziałach Terenowych w zakresie właściwości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • posiadanie uprawnień budowlanych,

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym minimum 2 letnie,

  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,

  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem – mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę),

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • umiejętność kierowania zespołem, systematyczność, dokładność, samodzielność, inicjatywa własna, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • szkolenia zawodowe,

  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,

  • finansowanie opłat za składki członkowskie za przynależność do izby inżynierów,

  • dodatkowe ubezpieczenie,

  • pakiet socjalny.

Dane firmowe

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.