← Wstecz | Drukuj

AMS Metal Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Operator żurawia samojezdnego FUCHS, ATLAS
Miejsce pracy: Siemianowice ŚLąSkie / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS ATLAS

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu,

  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych,

  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania,

  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych

  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

Wymagania

  • Uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. IIż- żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m3

  • Preferowane roczne doświadczenie

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy załadunku

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Wynagrodzenie miesięczne plus premię miesięczną

Dane firmowe

AMS Metal Sp. z o.o.