← Wstecz | Drukuj

AM INVESTMENT / Oferta z dnia: 23/04/2014

O firmie

W imieniu naszego klienta, firmy z branży automatyki i elektroenergetyki, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Oferowana praca

Stanowisko: Automatyk przemysłowy
Nr ref.: PB/Automatyk/O
Miejsce pracy: OstróW Wielkopolski / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
- projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej,
- wykonywanie i realizację projektów instalacji elektroenergetycznych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- kierunkowego wykształcenia wyższego, preferowana Automatyka przemysłowa,
- znajomości branży automatyki przemysłowej i elektroenergetyki,
- znajomości programu AutoCAD i środowiska Windows,
- prawa jazdy kat. B,
- znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej i literatury fachowej.

Oferujemy

W zamian oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- elastyczność w wyborze formy zatrudnienia, w zależności od preferencji kandydata - umowa o pracę, zlecenie, faktura VAT,
- stałe wynagrodzenie + premię uznaniową,
- udział w sympozjach, kursach i targach branżowych.

Forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja prześlij swoje cv na adres rekrutacje@aminvestment.pl wpisując w tytule PB/Automatyk/O. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

AM INVESTMENT działa jako agencja zatrudnienia wpisana do rejestru agencji pod numerem 10310.

Dane firmowe

AM INVESTMENT
Teatralna
58-500 Jelenia Góra
Email: rekrutacje@aminvestment.pl