← Wstecz | Drukuj

ALTOR Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 24/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (wszystkie branże)
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad podwykonawcami,

  • Nadzór nad powierzonym odcinkiem prac,

  • Przygotowywanie przedmiarów, obmiarów robót,

  • Uczestnictwo w prowadzeniu uzgodnień projektowych,

  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,

  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,

  • Archiwizacja dokumentacji (m.in. Dokumentacji wykonawczej, atestów, deklaracji, ekspertyz),

  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,

  • Przygotowanie raportów z postępu prac.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa, inżynierii, architektury, itp.

  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,

  • Samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu oraz w przygotowywaniu ofert będzie dodatkowym atutem,

  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Chęć do rozwoju i zainteresowania branżą,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej,

  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,

  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

ALTOR Sp. z o. o.