← Wstecz | Drukuj

AKS Budownictwo Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Technik budowlany / Majster budowy
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: centralna i północna Polska

  • Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa

  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów

  • Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu

  • Bieżąca kontrola zużycia materiałów

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego

  • Znajomość metod i technik budowlanych

  • Dobra znajomość obsługi MS Office, Autocad, Norma Pro

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność - praca mobilna

  • Zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Zakwaterowanie

  • Miłą atmosferę

Dane firmowe

AKS Budownictwo Sp. z o.o.