← Wstecz | Drukuj

Akcja Job / Oferta z dnia: 16/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter PCV, aluminium / Stolarz
Miejsce pracy: Francja / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Grupa Akcja Job
Logiservice – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - nr certyfikatu 5279
dla swojego
partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Monter PCV, aluminium / Stolarz

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• Montaż domków jednorodzinnych o konstrukcji z paneli termoizolacyjnych
• Montaż profili metalowych (śruby, nity) mocujących panele termoizolacyjne
• Montaż okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
• Prace wykończeniowe elewacji, ścian wewnętrznych i sufitów (płyty cementowe i okładziny drewniane, listwy mocujące i maskujące), izolacje termiczne podłóg, wylewki
• Uszczelnienia zewnętrzne i wewnętrzne

Warunki:
• Opieka koordynatorów polskojęzycznych
• Atrakcyjne zarobki oraz umowa o pracę tymczasową z francuską agencją pracy tymczasowej
• Zakwaterowanie na miejscu
• Zwrot kosztów transportu

Wymagania

• Doświadczenie w pracach montażowych – okna, drzwi, listwy mocujące i maskujące, okładziny elewacji, ścian i sufitów, izolacje podłóg, wylewki, uszczelnienia, posługiwanie się elektronarzędziami
• Komunikatywna znajomość języka francuskiego mile widziana

Dane firmowe

Akcja Job

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-pcv-aluminium-stolarz/francja/8468782