← Wstecz | Drukuj

AIM Engineering Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: PROJEKT MANAGER
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

- uczestnictwo w fazie przygotowawczej inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę,

- nadzór nad realizacją budowy i nadzór nad jakością prac,

- dbałość o terminową i zgodną z budżetem realizację inwestycji aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie,

- wypełnianie obowiązków Inspektora nadzoru inwestorskiego wynikających z prawa budowlanego, przepisów bhp oraz innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji,

- koordynacja prac podwykonawców,

- dokonywanie odbiorów robót od podwykonawców.

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

- współpracę z profesjonalistami z branży,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania
Wymagania:

- wyższe wykształcenie techniczne,

- minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

- uprawnienia do kierowania i nadzorowania robót budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

- swobodne posługiwanie się potrzebnym na danym stanowisku oprogramowaniem komputerowym,

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Dane firmowe

AIM Engineering Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/projekt-manager/wroclaw/8411902