← Wstecz | Drukuj

AGMA SP z o.o. / Oferta z dnia: 30/04/2019

O firmie

Firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót drogowych z uprawnieniami
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- prowadzenie dokumentacji budowy,

- organizację i koordynowanie prac podległych pracowników,

- współpracę z podwykonawcami,

- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHiP,

- logistykę prowadzonej budowy,

- wycena, kalkulacja i kosztorysowanie robót budowlanych.

Wymagania

- uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

- wykształcenie wyższe - budownictwo,

- doświadczenie w realizowaniu i nadzorowaniu robót

budowlanych,

- znajomość rynku budowlanego,

- duża inicjatywa oaz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań.

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- progresywne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy.

Forma kontaktu

praca@agma-tp.pl

Dane firmowe

AGMA SP z o.o.
Poznańska 103
62-080 Tarnowo Podgórne
Email: praca@agma-tp.pl