← Wstecz | Drukuj

Agile Bemanning AS / Oferta z dnia: 13/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla konstrukcyjny
Miejsce pracy: Norwegia / / Norwegia

Opis stanowiska

Doświadczenie w budowie domów drewnianych - szkieletowych oraz domów z bali

Wymagania

Wymagamy:

  • min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako cieśla KONSTRUKCYJNY

  • znajomość języka angielskiego  lub norweskiego na poziomie dobrym,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

  • motywacja do pracy w Skandynawii

Oferujemy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

  • konkurencyjne stawki

  • możliwość długoterminowej współpracy w wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy

  • pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.

  • pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania.

Dane firmowe

Agile Bemanning AS