Agencja Pracy & Rekrutacji Assunto Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/07/2018

O firmie

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Naszym celem jest:

pomoc pracodawcy w znalezieniu wykwalifikowanego pracownika
zapewnienie w szybkim czasie pracowników tymczasowych
zaoferowanie kandydatom dobrze płatnej, satysfakcjonującej pracy

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Zadania:

Wsparcie i współpraca z kierownikiem budowy w zakresie:
- Prowadzenia i nadzorowania budów (kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, prawidłowości wykonywanych robót)

- Sporządzania kosztorysów

- Organizacji pracy

- Nadzoru nad firmami wykonawczymi

- Nadzoru nad obiegiem dokumentacji technicznej

- Zamawiania materiałów budowlanych

Wymagania

Oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane z zakresu inżynierii środowiska), lub student ostatnich semestrów
Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
Zaangażowania i chęci do pracy i nauki

Oferujemy

Oferujemy:

Pracę w delegacjach na terenie Polski
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie
Wynagrodzenie podstawowe + diety
Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Forma kontaktu

Jeżeli zainteresowała Cię oferta wyślij CV na adres rekrutacja@assunto.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Dane firmowe

Agencja Pracy & Rekrutacji Assunto Sp. z o.o.
al. Armii Krajowej 4a
35-307 Rzeszów
Email: p.blazik@assunto.pl