← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 17/05/2013

O firmie

“Koncepcja” Recruitment Agency possesses many years of experience in recruitment and personnel selection for Clients based abroad in addition to operating on our domestic employment market. We hold certification awarded by the Ministry of the Economy and Labour nb. 1926. Our mission is to build a relationship of trust and confidence with our clients and candidates. We are committed to providing high quality service for customers that want to compete and succeed. Clients and candidates satisfaction is on top of our list of priorities.

Stanowisko: SPAWACZ TIG ELEKTORA 141 BW 1.3 BW 8 oraz 111 BW 1.3 Z DOBRA ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Nr ref.: Spawacz
Miejsce pracy: zagranica / Norwegia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

SPAWACZ TIG ELEKTORA 141 BW 1.3 BW 8 oraz 111 BW 1.3 Z DOBRA ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO / TIG ELECTRODE WELDER

 Obowiązki:
Praca w warsztacie (Spawanie rur)

Wymagania

Komunikatywna znajomość j. norweskiego LUB bardzo dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 3 lat w spawaniu rur,
Wymagane wszystkie 3 certyfikaty: 141 BW 1,3 czarna stal, 141 BW 8 stal nierdzewna, 111 BW 1,3 elektroda.
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Oferujemy

Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny,
Wynagrodzenie: stawka godzinowa 199 koron norweskich brutto za 1h pracy,
Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Dodatek urlopowy,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny. Pracownik opłaca koszty zakwaterowania. Dojazd do Norwegii, ewentualne koszty dojazdu do pracy oraz wyżywienie są również w gestii pracownika.

Forma kontaktu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Spawacz Tig Norwegia”
  Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: rekrutacja@koncepcja.eu