← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 03/12/2016

O firmie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych
Nr ref.: 4O-PN-DE
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

• Diagnoza usterek w pojazdach ciężarowych i autobusach
• Przeglądy serwisowe oraz naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne, pneumatyczne
• Wykonywanie drobnych napraw karoserii
• Konserwacja i naprawa systemów klimatyzacyjnych
• Kierowanie czteroosobowym zespołem mechaników

Wymagania

• Wyksztalcenie techniczne kierunek mechanik, elektromechanik lub pokrewne
• Dobra znajomość mechaniki i hydrauliki
• Ugruntowana wiedza z zakresu elektromechaniki
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Własny samochód – mile widzinay
• Prawo jazdy kat. D. WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2500 Euro netto miesięcznie
• Zatrudnienie na pełny etat
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Forma kontaktu

CV w języku polskim oraz niemieckim, , kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
mechanik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: rekrutacja@koncepcja.eu