← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 03/12/2016

O firmie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik / Monter systemów grzewczych
Nr ref.: 3G-PA-DE
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

• Montaż, naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnej i gazowej
• Sprawdzanie poprawności instalacji
• Praca zgodnie z rysunkami technicznymi
• Prace lutownicze
• Instalowanie rur i urządzeń sanitarnych oraz zaopatrzenie ich w gaz
• Instalacja sanitariatów

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe kierunkowe jako Hydraulik, Instalator, Monter instalacji Wodnych i Gazowych
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Aktualne uprawnienia
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jady i własny samochód mile widziane

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie: ok. 2000-2200 Euro netto miesięcznie w zależności od klasy podatkowej
• Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
• Zatrudnienie na pełny etat
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Forma kontaktu

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

hydraulik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: rekrutacja@koncepcja.eu