← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 24/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla Systemowy
Miejsce pracy: Bergen / / Norwegia

Opis stanowiska

  • Montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych (głównie system DEKO – szklane ścianki modułowe na profilach aluminiowych),

  • Wykonywanie prac wykończeniowych w hotelach i biurowcach.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej),

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata (budynki użyteczności publicznej: biurowce, hotele, galerie handlowe etc.),

  • Znajomość systemów np. DEKO, Armstrong, Knauf, Rigips.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Umowę o pracę z 2 tyg. okresem próbnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 171 NOK/h,

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,

  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja