← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Headhunters / Oferta z dnia: 19/06/2013

O firmie

Agencja Pracy Headhunters nr 7132

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Agencja Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132. Aktualnie dla swojego Klienta branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko :

Elektryk Utrzymania Ruchu
Nr ref. EUR/POZ/2013

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie :

Bieżące naprawy , usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
usprawnianie procesu produkcyjnego
przezbrajanie linii produkcyjnych
wykonywanie przeglądów oraz konserwacji
wsparcie zespołu mechaników w zakresie zagadnień elektrycznych

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatowi :

SEP do 1 KV
Wykształcenie minimum średnie techniczne , zawodowe, mechaniczne lub elektryczne
minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej lub konfekcyjnej
praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych
umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny
Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy.
Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:
Praca w Poznaniu
Praca od poniedziałku do piątku , soboty po uzgodnieniach z głównym mechanikiem
Możliwość nadgodzin.
Praca w systemie III zmianowym
Stabilność zatrudnienia.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
arletakolodziej.headhunters@wp.pl
wpisując w tytule maila: Elektryk

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz.U.z 2002r.Nr101,poz. 926 ze zm.

Dane firmowe

Agencja Pracy Headhunters
Murawa 29
61-655 Poznań
Email: biuro@agencja-headhunters.eu