Aegon Services Sp. z o.o. - KZS7 / Oferta z dnia: 12/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Zespołu 40 +
Miejsce pracy: Gdynia I Woj.Pomorskie / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

• wyższe wykształcenie,

• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży,

• doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,

• znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i majątkowych,

• umiejętności menedżerskie pozwalające na efektywne zarządzanie podległymi pracownikami,

• mile widziane doświadczenie zawodowe w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.

Wymagania

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, do 05.07.2013.
z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: KZS-GDY/07/2013

Dane firmowe

Aegon Services Sp. z o.o. - KZS7

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-zespolu-40/gdynia-i-woj-pomorskie/8939072