← Wstecz | Drukuj

ADG Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/07/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Monter wentylacji i klimatyzacji
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • prace montażowe i instalacyjne w zakresie wentylacji i klimatyzacji

  • układanie rurociągów wentylacyjnych ,rur miedzianych, układanie kabli itp.

  • uruchamianie instalacji wentylacji i klimatyzacji

  • serwisowanie zamontowanych urządzeń

  • prace ogólnobudowlane

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze techniczne (pracownik budowlany, monter, elektromonter, elektryk, instalator, itp -

  • samodzielność i kreatywność

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • miejsce zamieszkania

  • DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe netto 3-4 tys.( uzależnione od stażu i kwalifikacji)

  • ciekawą pracę w młodym zespole oraz możliwość zdobycia uprawnień

  • możliwość awansu na brygadzistę

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu pracownika

  • możliwość szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego

  • możliwość uzyskania uprawnień branżowych

Dane firmowe

ADG Sp. z o.o.