← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: SPAWACZ ALUMINIUM
Miejsce pracy: Szwajcaria- Bussnang / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego szwajcarskiego klienta - producenta pojazdów szynowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Nr. ref: Sp.Sw/04/13

Opis obowiązków:

- spawanie aluminium (długość 60-80 mm)

- praca według rysunku technicznego w języku niemieckim

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe

• Min. 3 –letnie doświadczenie w spawaniu aluminium

• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Gotowość do pracy w zespole

• Precyzja, dokładność

• Motywacja do rozwoju w środowisku międzynarodowym

• Gotowość do uczestnictwa w testach spawalniczych

• Własny samochód – mile widziany

Oferujemy:

•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami szwajcarskiego Kodeksu Pracy

• Stabilne i stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Komfortowe warunki pracy oraz bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim.

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz-aluminium/szwajcaria-bussnang/8594662