← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/07/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Oferowana praca

Stanowisko: MONTER PRZEMYSŁOWY - Szwajcaria
Nr ref.: M/CH/06.2013
Miejsce pracy: Zurich / zagranica / Szwajcaria
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał montaż w oparciu o specyfikację techniczną, bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych oraz sprawdzanie wykonanych prac montażowych w oparciu o schematy.
Praca w systemie 2 zmianowym. 40 godzin tygodniowo. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (monter, mechanik, automatyk, mechanik maszyn, ślusarz, spawacz)
• min. 4 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera przemysłowego
• dobra znajomość języka niemieckiego jako warunek konieczny
• dobra znajomość rysunku technicznego
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• mile widziane doświadczenie z dużych zakładów przemysłowych
• mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy

• zatrudnienie na warunkach szwajcarskich
• zatrudnienie na stale
• stawka od 33 do 36 CHF/godz , około 5200 - 5760 CHF brutto miesięcznie
• nadgodziny płatne z dodatkiem 25%
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• opieka konsultanta i pomoc w dopełnieniu formalności

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i niemieckim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: M/CH/06.2013) na adres:
opole@adecco.com
Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Agencja zatrudniania nr 364.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Dane firmowe

Adecco Poland sp. z o.o.
Kołłątaja
45-064 Opole
Email: opole@adecco.com