← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. inwestycji
Miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów inwestycyjnych,

  • Współpraca przy tworzeniu budżetu i harmonogramu inwestycji oraz negocjacji z wykonawcami,

  • Nadzór nad pracami wykonawczymi,

  • Uzyskiwanie i analiza dokumentacji formalno-prawnej i projektowej,

  • Koordynacja prac z firmami wykonawczymi, w tym organizacja odbiorów oraz rozliczanie projektów,

  • Analiza i negocjowanie warunków technicznych oraz zasad organizacji procesu inwestycyjnego, w tym treści umów handlowych w obszarze działania,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Kompletowanie materiałów koniecznych do rozpoczęcia procesu projektowo-budowlanego,

  • Sporządzanie raportów / podsumowań z przebiegu procesu uzgodnienia umów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji inwestycji produkcyjnych i budowlanych,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • Pracę w oparciu o współpracę,

  • Uprawnienia w zakresie nadzoru budowlanego i projektowego mile widziane,

  • Znajomość procedur administracji publicznej dotyczących przygotowania i realizacji inwestycji,

  • Doświadczenie w zakresie wyceny inwestycji oraz tworzenia harmonogramów prac,

  • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawa+premia,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

Numer referencyjny: II/12/2016/KLC

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-ds-inwestycji/kielce/13981762