← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/04/2017

Stanowisko: Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Nr ref.: Hyd/N/01.16
Miejsce pracy: Hemsedal/Sogndal, Norwegia
Rozpoczęcie pracy: maj 2015

Wymagania

Wymagamy:
• Min. 5 lat udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako hydraulik/ monter instalacji sanitarnych lub 3-letniego udokumentowanego doświadczenie i wykształcenia kierunkowego jako hydraulik / monter instalacji sanitarnych
• Dobra znajomość języka angielskiego (wyjazd do Hemsedal)
• Podstawowa znajomość języka angielskiego (wyjazd do Sogndal- kurs języka angielskiego zapewniony przez Adecco Norwegia)
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców
• Motywacja do pracy w Skandynawii
• Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
• Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce. Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia zapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodku wypoczynkowym w Rabce.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• W przypadku oferty z kursem językowym praca w systemie rotacyjnym 7/2
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 185 NOK brutto/godz.
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii – koszt zakwaterowanie 3000 NOK/ miesięcznie
• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/hydraulik-monter-instalacji-sanitarnych-norwegia/norwegia/12900932