← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland / Oferta z dnia: 04/11/2014

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju.
W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Konsultant aplikacji MS Dynamics AX- Szwajcaria
Miejsce pracy: zagranica / Szwajcaria
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Dla naszego szwajcarskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant aplikacji MS Dynamics AX

Nr ref.: KA/CH/10.14
Miejsce pracy: Zug, środkowa Szwajcaria

Opis stanowiska:
Praca dla damskiej firmy odzieżowej.

Zakres obowiązków:
• Wspieranie wdrażania AX wśród klientów grupy
• Planowanie zasobów przedsiębiorstwa MS Dynamics AX
• Dokonywanie analizy wymagań oraz definiowanie wymagań dla zmian w oprogramowaniu
• Wspieranie użytkowników, analiza usterek i rozwiązywanie problemów
• Zarządzanie sprzedażą detaliczną zasobów przedsiębiorstwa (system FUTURA)
• Współpraca z działami zaopatrzenia, logistyki i planowania w celu ulepszeń i ustalania najkorzystniejszych cen

Wymagania

• Min. 2-letnie doświadczenie z AX, kurs IT
• Doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub hurtowej (przemysł odzieżowy)
• Dobra znajomość programów MS SQL Server, MS Access
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość języka niemieckiego mile widziana
• Zorientowanie na wynik, proaktywność w działaniu

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne świadczenia socjalne, dodatek do podróży, wsparcie w relokacji
• Praca w międzynarodowym środowisku

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z numerem referencyjnym KA/CH/10.14 na adres e-mail:

barbara.stasiak@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Dane firmowe

Adecco Poland
Kołłątaja
45-064 Opole
Email: barbara.stasiak@adecco.com