← Wstecz | Drukuj

Adecco / Oferta z dnia: 16/11/2015

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy tuneli
Nr ref.: KBt/NOR/11/15
Miejsce pracy: ÅSland, Oslo / zagranica / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- Zarządzanie pracą operatorów maszyn i maszyn drążących (Tunnel Boring Machines (TBM))
- Udział w pracach drążących, planowanie i raportowanie prac

Wymagania

- 5-letnie doświadczenie jako kierownik przy budowach tuneli
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie przy dużych projektach budowlanych
- Przez pierwsze miesiące pracy wymagana wysoka dyspozycyjność

Oferujemy

Przed wyjazdem w Polsce:
- W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
- Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
- Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
- Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
- Możliwość długoterminowej współpracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
- Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
- Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
- Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
- W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego KBt/NOR/11/15 na adres e-mail:
katarzyna.suchon@adecco.com

Dane firmowe

Adecco
ul. Lubicz 3
31-034 Kraków
Email: katarzyna.suchon@adecco.com