← Wstecz | Drukuj

adecco / Oferta z dnia: 31/01/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób.

Oferowana praca

Stanowisko: Cukiernik ze znajomością języka angielskiego
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Norwegia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Początek pracy od zaraz
• Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami Norweskiego prawa pracy
• Mieszkanie – zapewniamy pokój w cenie 5000 NOK/ miesiąc
• Zapewniamy ubranie robocze
• stawka od 152 nok /godz. brutto

Wymagania

• Wykształcenie w zawodzie cukiernika
• min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia
• Doświadczenie z cukierni z wypiekami domowej roboty (od podstaw), desery typu teramisu, musy, wyroby z cukru i czekolady
• Doświadczenie z wypiekiem chleba i ciast
• angielski w stopniu dobrym jako warunek konieczny

Oferujemy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego. CV w j. angielskim będzie dodatkowym atutem.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV:
aleksandra.guga@adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

adecco
ul.Lubicz
31- 034 Kraków
Email: aleksandra.guga@adecco.pl