Active Work in Denmark Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/09/2017

O firmie

Active Work in Denmark Spółka z o.o. jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12471

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Dania
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Stawka godzinowa: 150 DKK brutto
Start: 02.10. 2017
Kontrakt: do połowy grudnia (później możliwość podjęcia kolejnych projektów)
Miejsce: ok. Billund (Jutlandia Południowa)

Wymagania

- doświadczenie w pracy zbrojarza
- przynajmniej u jednej z osób komunikatywna znajomość języka angielskiego
- niekaralność
- mile widziany własny samochód

Oferujemy

Zakwaterowanie zapewnione (odpłatne przez pracownika)

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem (po polsku i angielsku) na adres e mail: anna@activeworkindenmark.eu

W tytule proszę o wpisanie „Zbrojarz Billund"

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Dane firmowe

Active Work in Denmark Sp. z o.o.
Krakowskie Przedmieście, 19
20-002 Lublin
Email: ania.awid@gmail.com