← Wstecz | Drukuj

Active Woek in Denmark / Oferta z dnia: 07/08/2015

O firmie

Zajmujemy się wyszukiwaniem specjalistów do pracy w Danii

Oferowana praca

Stanowisko: Operator dźwigu
Miejsce pracy: LUBLIN / dolnośląskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Dla renomowanej, międzynarodowej firmy poszukujemy doświadczonego operatora dźwigu do pracy na Jutlandii (w Danii).

Miejsce pracy: Dania, Jutlandia

Start tak szybko jak to możliwe, praca na długi kontrakt.

Wymagania

Wymagania/kwalifikacje:

- doświadczenie w pracy operatora dźwigu (także umiejętność napraw)
- praca przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa
- znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) pozwalająca na swobodną komunikację
- prawo jazdy kat. B, CE
- uprawnienia na wózki widłowe
- uprawnienia / certyfikaty potwierdzające kwalifikacje (międzynarodowe, zgodnie z normami UE)
- Digital tacho smart card

Oferujemy

O pracy:

- legalna praca na duńskich warunkach (umowa, ubezpieczenie)
- stawka zależna od doświadczenia i umiejętności

Forma kontaktu

CV w języku polskim i angielskim,  oraz skany uprawnień proszę wysyłać na adres email:anna@activeworkindenmark.eu

W tytule maila proszę o wpisanie “Dźwigowy”
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101,poz. 926 ze zm.).”

Dane firmowe

Active Woek in Denmark
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 19/4A
20-002 LUBLIN
Email: anna@activeworkindenmark.eu