← Wstecz | Drukuj

AB INDUSTRY S.A. / Oferta z dnia: 03/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Tychy / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia koordynacja i nadzór nad realizacją prac elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu

  • Nadzór nad jakościowym i terminowym wykonaniem prac

  • Nadzór nad pracą monterów, w tym podwykonawców

  • Weryfikacja warunków technicznych, dokumentacji projektowej

  • Udział w uzgodnieniach międzybranżowych

  • Udział w radach budowy

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót, raportowanie postępów prac

  • Przygotowywanie przedmiarów dot. dostaw materiałów i prac

  • Uczestnictwo w procesach kontraktacji dostawców/ wykonawców

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na placu budowy

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość oprogramowania MS Office, CAD,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i dyspozycyjność,

  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych,

  • Umiejętność wykonywania przedmiarów dot. dostaw/ robót,

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu).

Dodatkowym atutem będzie :

  •  Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Dane firmowe

AB INDUSTRY S.A.