← Wstecz | Drukuj

ZRUG Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/11/2016

Stanowisko: Kierownik robót – branża konstrukcyjno-budowlana
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny) do momentu pozyskania kontraktu,

  • kierowanie robotami na budowie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wiedzą inżynierską oraz wymogami kontraktu,

  • koordynowanie prac prowadzonych przez podwykonawców oraz dostaw materiałowych,

  • prowadzenie dokumentacji kontraktowej,

  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,

  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z budową obiektów gospodarki wodno-ściekowej oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody itp.),

  • znajomość przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,

  • praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania robót w branży konstrukcyjno-budowlanej,

  • znajomość oprogramowania: MS Office,

  • mile widziana znajomość MS Project, AutoCAD,

  • umiejętność kierowania zespołem ludzkim,

  • dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowane pozycji,

  • udział w ciekawych projektach,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

ZRUG Sp. z o.o.