← Wstecz | Drukuj

ZRUG Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/07/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Kamień MałY / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych zgodnie z przepisami polskiego prawa budowlanego oraz przepisami BHP

  • Realizacja budowy zgodnie z umowami zawartymi z Zamawiającym oraz innymi Podmiotami

  • Sporządzanie bieżących raportów z prac i dokumentacji budowy

  • Przygotowanie specyfikacji dla środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców

  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej / odbiorowej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe po Inżynierii Środowiska)

  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej budowy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Znajomość MS Project i/lub AutoCad będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Miłą atmosferę pracy

  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych

Uprzejmie informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

ZRUG Sp. z o.o.