← Wstecz | Drukuj

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. / Oferta z dnia: 29/11/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: Emden / / Niemcy

Opis stanowiska

- Wykonywanie ścian w aktualnie stosowanych technologiach,
- Podstawowe wykończenia tynkowe.

Wymagania

- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
- Wykształcenie kierunkowe,
- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako murarz,
- Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Gotowość do wyjazdu do Niemiec własnym samochodem.

Oferujemy

- Pełną pomoc w organizacji wyjazdu,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc przy otrzymaniu „Kindergeld”
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Dane firmowe

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.