← Wstecz | Drukuj

Zarząd Dróg Miejskich / Oferta z dnia: 20/02/2019

Stanowisko: Podinspektor w Wydziale Zrównoważonej Mobilności
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • obsługa kancelaryjno-biurowa wydziału,

  • opiniowanie projektów organizacji ruchu,

  • przygotowywanie projektów organizacji ruchu w programie AutoCAD,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Naczelnika wydziału

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie, min. 2 lata doświadczenia zawodowego,

  • umiejętność dobrej obsługi programu AutoCAD

  • pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność

  • za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

  • umiejętność bardzo dobrej obsługi programu AutoCAD,

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość topografii miasta Warszawy,

  • doświadczenie w pracy w biurze projektowym i administracji publicznej,

  • znajomość zagadnień związanych z budową infrastruktury rowerowej,

  • zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, sumienność, samodzielność,

  • umiejętność pracy z zespołami technicznymi,

  • znajomość programu Signum,

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość przepisów ustaw: Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych, Prawo

  • budowlane oraz rozporządzeń wykonawczych, Ustawy o drogach publicznych, Ustawy o dostępie do

  • informacji publicznej,

Warunki pracy na danym stanowisku:

  • praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

  • praca w terenie w granicach m. st. Warszawy

  • prowadzenie pojazdu służbowego

  • praca w biurze (piętro III, winda przystosowana dla wózków inwalidzkich)

  • jazda rowerem,

Oferujemy

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie* - podpisany odręcznie

  • kopie świadectw pracy lub zaświadczeń dokumentujących wymagany staż pracy (zaświadczenie o zatrudnieniu z aktualnego miejsca pracy potwierdzające ww. wymagania stażowe)

  • kopia prawa jazdy kat. B

  • podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych*

  • podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe*

  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji*

  • dodatkowo można złożyć referencje, rekomendacje, kopie dokumentów potwierdzających posiadanie uprawnień i umiejętności przydatnych na danym stanowisku

  • kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (j.t. Dz.U. 2018 r. poz. 1260 z późn. zm.)

Dane firmowe

Zarząd Dróg Miejskich