Zakłady Mięsne Agro-Handel Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Krzywiń / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • planowanie i realizacja budżetów inwestycyjnych, sporządzanie harmonogramów prac inwestycyjnych

  • analiza rynku dostawców maszyn i usług, wyszukiwanie informacji o nowych rozwiązaniach technicznych

  • analiza ofert pod względem technicznym i ekonomicznym

  • przygotowywanie i koordynacja niezbędnej dokumentacji technicznej, odbiorowej,

  • utrzymywanie bieżących relacji między inwestorem, dostawcami, firmami współpracującymi oraz projektantami

  • organizowanie wykonawstwa inwestycyjnego i zakupów inwestycyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunek: budownictwo ogólne)

  • mile widziane  3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania oraz sprawdzania dokumentacji technicznej i formalnej w trakcie przygotowywania i realizacji inwestycji

  • znajomość przepisów prawnych w zakresie: BHP, PPOŻ, eksploatacji  budynków

  • prawo jazdy kategorii B

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy

  • po okresie próbnym umowa o pracę w firmie stabilnej ekonomicznie

  • pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

  • udział w ciekawych projektach

Dane firmowe

Zakłady Mięsne Agro-Handel Sp. z o.o.