← Wstecz | Drukuj

Żabka Polska S.A. / Oferta z dnia: 20/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Partner ds. Technologii Sklepów
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • projektowanie i adaptacja powierzchni (w tym wyposażenia) sklepów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy

  • inwentaryzacja obiektów

  • projektowanie elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów

  • optymalizacja kosztów adaptacji sklepu

  • archiwizacja projektów i dokumentów technicznych

  • wprowadzanie nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań do projektów

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego

  • m.in. 3-letniego doświadczenia w projektowaniu i adaptacji lokali

  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • dyspozycyjności i zaangażowania

  • komunikatywności

  • gotowości do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat. B

  • dobrej znajomości programów do projektowania ( AutoCad, Revit, CorellDraw,)

  • uprawnień budowlanych (mile widziane)

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Dane firmowe

Żabka Polska S.A.