← Wstecz | Drukuj

Yetico S.A. / Oferta z dnia: 16/10/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczny
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska

Wymagania

W związku z rozwojem działalności doradczej w naszej firmie poszukujemy Specjalisty/Specjalistki z fachową wiedzą w zakresie wykonawstwa budowlanego. Liczymy, iż z pomocą Doradcy zbudujemy profesjonalny serwis oparty na wiedzy, otwartości na ludzi, ich pytania i problemy oraz udoskonalimy ofertę naszych produktów tak, aby w jak najlepszym stopniu odpowiadały realnym potrzebom Klientów.

Zadania:

  • Wsparcie techniczne Regionalnych Szefów Sprzedaży w ich kontaktach z Klientami w zakresie specjalistycznej wiedzy (problemy techniczne zgłaszane przez Klientów, negocjacje techniczne, prezentacje w zakresie zastosowań naszych produktów)

  • Bieżące doradzanie wybranym grupom docelowym (biura projektowe, architekci, firmy wykonawcze, hurtownie i składy materiałów budowlanych)

  • Pomoc w prowadzeniu reklamacji zgłaszanych przez Klientów

  • Współpraca z Działem Marketingu przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów, pisaniu artykułów i opracowań technicznych, przygotowaniu merytorycznej treści materiałów reklamowych

  • Współpraca z innymi pracownikami w przygotowaniu i prowadzeniu konferencji, wystąpień technicznych

  • Pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu technicznych szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy oraz zewnętrznych dla wybranych grup docelowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (inżynier budownictwa lub magister inżynier budownictwa)

  • Mile widziani pracownicy naukowi UWM w Olsztynie

  • Doświadczenie w pracy na budowie lub biurze projektowym będzie dodatkowym atutem

  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

  • Komunikatywność, kontaktowość, czerpanie przyjemności z pracy z ludźmi

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

  • Możliwość wpływu na rozwój firmy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • Szkolenia, min.: w prestiżowych firmach współpracujących z naszą firmą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy

Dołącz do nas.

Zapewniamy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacyjnego.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) należy kierować pocztą na adres:

Yetico S.A., ul. Towarowa 17a, 10−416 Olsztyn

lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz!, znajdującego się na dole ogłoszenia.

Dane firmowe

Yetico S.A.