← Wstecz | Drukuj

XERVON Polska Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 14/06/2019

Stanowisko: Monter rusztowań / Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: BełChatóW / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • praca przy montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych.

Wymagania

  • dla montera rusztowań posiadanie kursu montera rusztowań (zaświadczenie z kursu i książeczka montażysty),

  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie robót budowlanych w tym: montażu i demontażu rusztowań,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie całoroczne w  ramach umowy o pracę w dużej stabilnej firmie,

  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach,

  • możliwość wyjazdów zagranicznych po przepracowaniu 6 miesięcy na kontraktach w PL

  • udział w opłacanych przez pracodawcę kursach i szkoleniach,

Dane firmowe

XERVON Polska Sp.z o.o.