← Wstecz | Drukuj

Xervon Polska Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 17/05/2013

Stanowisko: Kosztorysant robót budowlanych, pracownik działu handlu
Miejsce pracy: Piaseczno / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów robót,

  • sporządzanie kalkulacji,

  • udział w opracowywaniu ofert, umów, negocjacje zapisów,

  • kosztorysowanie i planowanie produkcji w zakresie montażu rusztowań, izolacji termicznych i antykorozji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • dobra znajomość j. niemieckiego,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych,

  • znajomość programu do projektowania 2D, 3D będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stałą pracę w dużej stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • wynagrodzenie do uzgodnienia.

Dane firmowe

Xervon Polska Sp.z o.o.