← Wstecz | Drukuj

WSM Personal GmbH / Oferta z dnia: 21/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • tworzenie zbrojeń do betonowych prefabrykatów

  • czytanie rysunku technicznego

  • kontrola końcowa

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie jako zbrojarz, betoniarz

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dokładność oraz szybkość w działaniu

  • zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

  • niekaralność

  • dobra znajomość języka niemieckiego min. A2

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze zbiorowym układem pracy (Tarifvertrag)

  • dopłaty taryfowe za nadgodziny, nocną zmianę, niedziele i święta

  • dobre świadczenia socjalne, w tym dodatek wakacyjny i bonus świąteczny

  • kontynuację wypłaty pensji przez pracodawcę w przypadku choroby lub przestoju w firmie

  • do 30 dni urlopu rocznie (w zależności od stażu pracy)

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę

  • opiekę polskojęzycznego opiekuna

  • samochód służbowy i komfortowe zakwaterowanie za niewielką opłatą

  • częściowy zwrot kosztów podróży

  • bezpłatne pracownicze badania profilaktyczne

  • możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz awansu

  • szkolenia i kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu poziomego, zakończone otrzymaniem niemieckich uprawnień

  • odzież ochronną

Dane firmowe

WSM Personal GmbH