WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/02/2018

Stanowisko: Kosztorysant / Projektant w branży elektrotechnicznej
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • Sporządzanie kosztorysów na podstawie przedmiarów lub rysunków technicznych,

  • Opracowywanie dokumentacji technicznych,

  • Tworzenie zestawień, analiza rentowności,

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektrotechnika lub podobne),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych,

  • Umiejętność sporządzania przedmiarów robót na podstawie dokumentacji technicznej,

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego (w szczególności branżowego słownictwa technicznego),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),

  • Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie w realizację zadań.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (możliwość zatrudnienie w niemieckiej spółce),

  • Pracę w firmie z 11-letnim doświadczeniem, zatrudniającej ponad 200 osób,

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów,

  • Możliwość pracy zdalnej dla osób zamieszkałych poza województwem pomorskim oraz delegacje zagraniczne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Dane firmowe

WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.