Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

WPO ALBA S.A. / Oferta z dnia: 29/06/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:

  • stały kontakt z przedstawicielami kluczowych klientów

  • nadzór i koordynacja nad realizacją usług komunalnych wykonywanych na terenie gmin (współpraca z gminą, działami wewnętrznymi i zewnętrznymi Spółki, w tym kontrola w terenie),

  • przyjmowanie, wyjaśnianie i załatwianie reklamacji przychodzących bezpośrednio od klientów,

  • bieżące przekazywanie zleceń odbioru odpadów do działu logistyki,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na worki, pojemniki i pozostałych zasobów potrzebnych do prawidłowej realizacji usługi,

  • przygotowanie niezbędnych danych, zestawień i dokumentów sprawozdań potrzebnych do wystawiania faktur,

  • systematyczne prowadzenie kompleksowej korespondencji związanej z realizacją umów,

  • dbanie o realizację usług zgodnie z zapisami umów,

  • monitoring przepływu odpadów pochodzących z terenu gminy,

  • optymalizacja tras odbioru i wywozu odpadów,

  • rozliczanie kierowców z wykonanych zadań,

  • obsługa wewnętrznych systemów informatycznych,

  • planowanie pracy brygad odbierających odpady,

  • tworzenie harmonogramów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – transport, logistyka,

  • umiejętność planowania prac i pracy w zespole,

  • dobra znajomość obsługi MS Office,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży gospodarki odpadami,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV)

ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

WPO ALBA S.A.