← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Monter płyt kg / Plakista / Regipsiarz
Miejsce pracy: CHAMBERY / / Francja

Opis stanowiska

  • Montaż ścianek (wymagana znajomość systemów francuskich : doublage i plaster miodu)

  • Montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong

  • Szpachlowanie

  • Szlifowanie

Wymagania

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:

  • Minimum 3-LETNIEGO doświadczenia z referencjami

  • Znajomości języka francuskiego branżowego budowlanego

  • Znajomości rysunku technicznego oraz czytania planów

  • Dokładności i zaangażowania

  • Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Dodatkowym atutem pracownika będzie:

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość wypracowania NADGODZIN

  • PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników

  • Dodatek żywieniowy (prime panier)

  • DODATKI za znajomość języka francuskiego

  • Zakwaterowanie

  • Samochód służbowy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.

  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)

  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.