← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Kafelkarz z francuskim lub angielskim
Miejsce pracy: Belgia / / Belgia

Opis stanowiska

  • kafelkowanie podłóg i ścian na klej wewnątrz domów

  • prace przygotowawcze

  • praca pod nadzorem belgijskim

Wymagania

  • kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kafelkarza

  • doświadczenia w pracach na kontraktach zagranicznych – mile widziane we Francji i Belgii

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie dobrym - WARUNEK KONIECZNY

  • dokładność, precyzja i samodzielność

  • motywacja do pracy

Mile widziane

  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość wypracowania NADGODZIN

  • DODATKI za znajomość języka

  • DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu

  • Zakwaterowanie

  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.

  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)

  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.