← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/05/2013

Stanowisko: Inżynier budownictwa ze znajomością języka rosyjskiego i angielskiego
Miejsce pracy: BłAszki, KsaweróW / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy Błaszki, Ksawerów
Numer ref. : 43/12/KTHRS/IP

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży budownictwa drogowego poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Obowiązki

- przygotowywanie ofert handlowych oraz udział w przygotowywaniu rozwiązań technicznych

- współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami

- negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi partnerami

- prowadzenie szkoleń w zakresie stosowania i projektowaniu produktu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo drogowe, materiałoznawstwo)

- bardzo dobra/dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego

- otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji

- mobilność, gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych

Oferujemy

- ciekawą i dynamiczną pracę z możliwością dalszego rozwoju zawodowego w branży technicznej

- szkolenia produktowe

- duży zakres odpowiedzialności

- atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa+premia), odpowiednie narzędzia pracy

- możliwość częstych podróży służbowych (rynki wschodnie)

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-budownictwa-ze-znajomoscia-jezyka-rosyjskiego-i-angielskiego/blaszki-ksawerow/8644042